Zagłębie Sosnowiec w końcu straciło gola, ale i tak wygrało z Górnikiem Zabrze!

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze

 

Zagłębie Sosnowiec przyzwyczaiło już do tego, że w 1 lidze bramek z reguły nie traci. Tym razem jednak piłkarze Górnika Zabrze znaleźli receptę na dobrze zorganizowaną obronę przeciwnika, lecz meczu i tak nie wygrali! Sosnowiczanie ostatecznie zwyciężyli 2:1.

 

Po bramkowym remisie w pierwszej kolejce, piłkarze Zagłębie Sosnowiec w czterech kolejnych seriach gier nie stracili gola. Może niech po prostu przemówią liczby:

14 minut z Chojniczanką
90 minut z Pogonią Siedlce
90 minut ze Stomilem Olsztyn
90 minut z Sandecją Nowy Sącz
90 minut z GKS-em Katowice

W starciu z Górnikiem Zabrze liczyli na to samo, gdyż ich przeciwnicy to najgorzej grająca drużyna w 1 lidze, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Zero punktów w trzech spotkaniach i tylko jedna zdobyta bramka… Trzeba przyznać, że przed wizytą w Sosnowcu nie napawało to optymizmem. Okazało się jednak, że rzeczywistość nie musi być taka straszna. Przynajmniej przez jakiś czas… Pierwsza połowa bramek nie przyniosła, lecz w drugiej części gościom udało się zaskoczyć wszystkich zebranych na stadionie i telewizorami. Kilka podań wystarczyło, by rozmontować defensywę Zagłębia i stworzyć Igorowi Angulo znakomitą okazję do zdobycia bramki. Hiszpan lekko trącił piłkę, która po drodze odbiła się jeszcze od Arkadiusza Najemskiego.

 

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-08-27/1-liga-zaglebie-sosnowiec-w-koncu-stracilo-gola-ale-i-tak-wygralo-z-gornikiem-zabrze/

Komentarz

komentarz

Comments are closed.