Wygraj bilety na spotkanie Ligi Europy Legia – Ajax

Postaw 50 PLN na zwycięzcę meczu Ajaxu z ADO Den Haag i wygraj bilety na spotkanie Ligi Europy Legia – Ajax

W niedzielę 29 stycznia najbliższy rywal warszawskiej Legii w Lidze Europy, Ajax, na sławnej Amsterdam ArenA podejmie ADO Den Haag.

 

Kibice klubu z Hagi są mocno zaprzyjaźnieni z fanami warszawskiego zespołu, więc może to być dla polskich kibiców ciekawe wydarzenie i stanowić przedsmak tego co będzie nas czekać w Lidze Europy.

 

Z tej okazji mamy do rozdania 3 podwójne zaproszenia na mecz Legia – Ajax 16 lutego.

 

Jedynym warunkiem jest postawienie zakładu przedmeczowego w Betsson za co najmniej 50 PLN, w którym jednym z typów na kuponie będzie zwycięzca meczu Ajax – Den Haag (opcja 1X2). Promocja otwarta jest dla wszystkich klientów.

 

…a to jeszcze nie wszystko. Kolejne promocje i oferty związane z naszym styczniowym kalendarzem znajdziesz na tej stronie, zatem do zobaczenia niedługo!

 

Gorące styczniowe emocje gwarantowane!

Wiele ważnych wydarzeń w styczniu, a każde z nich ze specjalnie przygotowana ofertą przez cały miesiąc. Poniżej znajdziesz krótką informację o najbliższych promocjach i specjalnych rynkach. Obstawiaj nadchodzące wydarzenia i zyskaj między innymi:

– darmowe zakłady,
– zakłady bez ryzyka,
– specjalne bonusy,
– nagrody,
– podwyższone kursy na zakłady specjalne.

Jeśli jesteś nowy na stronie nie zapomnij o naszej ofercie powitalnej, w której do zgarnięcia jest aż do 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na dowolny sport i kursy.

 

 

 

 • Z przedstawianych powyżej promocji mogą skorzystać jedynie gracze z Polski.
 • Promocja biletowa, w której do wygrania są zaproszenia na mecz Ligi Europy Legia – Ajax w Warszawie ważna jest od piątku 27 stycznia, aż do rozpoczęcia meczu holenderskiej Eredivisie Ajax – ADO Den Haag, tj. 29 stycznia 2017, 14:30 CET i jest otwarta dla wszystkich klientów.
 • Warunkiem zakwalifikowania się do powyższej promocji jest postawienie jednego kuponu za co najmniej 50 PLN, w którym choć jednym z typów będzie zwycięzca meczu Ajax – ADO Den Haag (w opcji 3-drogowej 1X2, czyli zwycięstwo Ajaxu, remis lub zwycięstwo Den Haag).
 • 3 podwójne zaproszenia na mecz Ligi Europy Legia – Ajax (16 luty 2017, Warszawa) zostaną rozlosowane wśród użytkowników spełniających wymione kryteria..
 • Osoby nagrodzone zostaną poinformowane do piątku 3go lutego drogą mailową.
 • Każdy bonus oferowany klientowi ważny jest tylko jeden raz dla każdego klienta, co oznacza jedno założone konto na ten sam: adres IP, komputer lub urządzenie mobilne, kartę kredytową/płatniczą, konto bankowe, numer telefonu czy gospodarstwo domowe.
 • Betsson nie jest w żaden sposób powiązany ze związkami, zawodnikami lub drużynami wymienionymi w promocji.
 • Betsson zastrzega sobie prawo do zmiany, modyfikacji i anulowania promocji w jakimkolwiek momencie, bez potrzeby wcześniejszego informowania graczy.
 • Biorąc udział w promocji zgadzasz się na uczestnictwo we wszelkich pokonkursowych materiałach reklamowych, które mogą zostać zamieszczone na stronach Betsson, blogach i mediach społecznościowych wybranych przez Betsson.
 • Betsson.com zastrzega sobie prawo do wykluczenia gracza z Promocji i/lub dokonania zmian (włącznie z jej zakończeniem) jeśli zajdzie podejrzenie, że doszło do złamania zasad lub Betsson dojdzie do wniosku, że nie można prowadzić Promocji w sposób wcześniej zaplanowany.
 • W przypadku jakiegokolwiek sporu, dotyczącego tego konkursu, decyzja Betsson w tej kwestii jest ostateczna, a jakiekolwiek orzeczenie Betsson w tej sprawie jest wiążące i nie podlega weryfikacji lub odwołania się przez gracza lub strony trzecie.
 • Jeśli zajdzie podejrzenie, że gracz lub grupa graczy stawia zakład lub zakłady w ramach bonusu, zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu, lub zakładów z korzystnym kursem i gwarantuje sobie zyski bez względu na wynik zakładu/ów, działając osobno lub w grupie, to Betsson Group odbierze wszelkie bonusowe środki. Betsson Group może także anulować wszystkie darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka lub anulować jakiekolwiek zakłady złożone ze środków uzyskanych w tej promocji.
 • Obowiązują ogólne warunki i zasady.

 

 

Incoming search terms:

Komentarz

komentarz

Comments are closed.