Wisła Puławy – Czas na pierwszy test tego lata

Wisła Puławy - Czas na pierwszy test tego lata

 

We wtorek o godzinie 17:00 na stadionie AWF w Białej Podlaskiej, Wisła Puławy rozegra pierwszy sparing przed nowym sezonem w I lidze. Rywalem podopiecznych Bohdana Bławackiego będzie Pogoń Siedlce

 

Wiślacy zmierzą się z czternastą ekipą I ligi poprzedniego sezonu, która od poniedziałku przbywa na sześciodniowym obozie przygotowawczym w Białej Podlaskiej. W tym czasie siedlczanie rozegrają dwa mecze kontrolne – z naszym zespołem oraz cztery dni później z ekstraklasowym Górnikiem Łęczna.
Po zakończeniu sezonu w zespole z Siedlec doszło do kilku poważnych zmian. Powołano nowy zarząd, zakończono współpracę z Marcinem Sasalem, a jego miejsce na ławce trenerskiej zajął Dariusz Banasik, który w poprzednim sezonie wywalczył awans do I ligi ze Zniczem Pruszków.
Pogoń ma za sobą pierwszy test-mecz tego lata. W minioną sobotę siedlczanie pokonali Radomiaka Radom 2:1 po golach Michała Bajdura i Mateusza Stąporskiego.
Dla naszego zespołu będzie to pierwszy sparing przed nowym sezonem. Zawodnicy są po zaledwie kilku jednostkach treningowych oraz testach szybkościowych i wydolnościowych. Szansę pokazania swoich umiejętności w sparingu przeciwko Pogoni będą mieli dwaj nowo pozyskani zawodnicy – bramkarz Andrzej Witan oraz pomocnik Sylwester Patejuk.

kswislapulawy.pl

Komentarz

komentarz

Comments are closed.