Szymon Sobczak: Cieszę się, że reprezentuję Stal Mielec

Szymon Sobczak

 

Szymon Sobczak – pomocnik, który miesiąc temu świętował awans Stali do I ligi, opowiada o tym sukcesie, swojej piłkarskiej drodze oraz obozie szkoleniowym w USA.

– Nie sposób nie zacząć od imponującego bilansu Stali z minionego sezonu – 20 zwycięstw, 9 remisów i zaledwie 5 porażek.
– Wszyscy jesteśmy zadowoleni z wyniku, bo priorytetem był awans. Udało się nam go osiągnąć niemal miesiąc przed końcem, czyli tak jak sobie zaplanowaliśmy. Szkoda, że nie udało się później wygrać wszystkich spotkań, ale awans z pierwszego miejsca to i dla nas, ale również dla klubu i samych kibiców spore wyróżnienie. Teraz musimy to potwierdzić dobrą postawą w I lidze.

– Czy ten sukces jeszcze gdzieś tkwi w Waszych głowach, czy może koncentrujecie się już tylko i wyłącznie na przyszłym sezonie?
– Myślę, że czas na świętowanie już minął. Ostatnim „gwizdkiem” był wylot do Ameryki, gdzie mieliśmy szansę poprzebywać ze sobą jako drużyna, zintegrować się. Teraz już skupiamy się na ciężkiej pracy, bo wbrew pozorom tego czasu nie pozostało zbyt wiele.

Cała rozmowa na stronie: stalmielec.com

Krzysztof Kiercz

Wychowanek Korony Kielce 27-letni obrońca Krzysztof Kiercz podpisał roczny kontrakt ze Stalą Mielec

Komentarz

komentarz

Comments are closed.