Stomil Olsztyn wygrywa z Chrobrym Głogów po pieknych bramkach

Stomil Olsztyn wygrywa trzema pięknymi bramkami z Chrobrym Głogów

Stomil tej jesieni zagra aż dziesięć meczów na własnym stadionie. Pierwszy zaczął się już dziś (30 lipca) o godz. 18. W pierwszej połowie spotkania Biało-niebiescy prowadzili z Chrobrym Głogów 2:0. W drugiej połowie Rafał Kujawa przebiegł pół boiska, minął trzech zawodników i płaskim strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w siatce. 3:0 dla Stomilu!

W pierwszej połowie padły dwie premierowe bramki! Pierwszą strzelił Tsubasa Nishi w 22. minucie spotkania z Chrobrym Głogów. Drugi raz piłkę do siatki przeciwnika skierował Wiktor Biedrzycki w 42. minucie.

Trwa druga połowa meczu. W 76. minucie Rafał Kujawa przebiegł pół boiska, minął trzech zawodników i płaskim strzałem z 15 metrów umieścił piłkę w siatce. Tuż przed końcem spotkania prowadzimy 3:0. Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry i… koniec. Stomil Olsztyn zasłużenie wygrywa z Chrobrym Głogów 3:0!