Stal Mielec walczyła do końca. Beniaminek urwał punkt Drutex-Bytovii Bytów

Stal Mielec walczyła do końca
Stal Mielec zremisowała 2:2 z Drutex-Bytovią Bytów dzięki bramce Szymona Sobczaka w 90. minucie. Dwa gole dla gości zdobył niespodziewanie Robert Mandrysz. Pojedynek dostarczył kibicom dużo emocji.

Pojedynek w Mielcu rozpoczął 5. kolejkę. Piłkarze obudzili się szybko i od początku mieli apetyt na atakowanie. Nie minęło 10 minut i bramkarze pokazali co potrafią. Mateusz Cholewiak przegrał pojedynek sam na sam z Gerardem Bieszczadem, a Artur Formela nadział się na interwencję Tomasza Libery, kiedy mierzył z ostrego kąta po zgraniu Surdykowskiego.

Drutex-Bytovia Bytów nie poszła na wymianę ciosów. Postanowiła uporządkować wydarzenia w centrum boiska. Coraz więcej jej podań docierało do adresata i w ten sposób drużyna złapała rytm. Tomasz Kafarski powiedział już po poprzednim meczu, że jego podopieczni zaczynają nerwowo.