SE.pl : Bandyci trzęsą Legią – rozmowa z Jarosławem „Masą” Sokołowskim

W latach 90. służył nam za mięso armatnie. Kiedy było trzeba wymusić haracze, kogoś pobić czy urwać mu ucho, to wysyłało się takich ludzi. „Czerwus” i jego kumpel „Pałka”, który kiedyś był jednym z „kapitanów” „Rympałka”, trzęsą teraz Legią. Pół biedy, że kibolami, ale wygląda na to, że oni teraz trzęsą nawet ludźmi z kierownictwa klubu, zastraszając ich. I nie dziwię się, że jeden z nich oświadczył, że „boi się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny”mówi w Super Expressie Jarosław „Masa” Sokołowski. Przeczytaj cały wywiad w SE.pl

bandyci-trzesa-legia-rozmowa-z-jaroslawem-masa-sokolowskim

 

Podobno w najnowszej „gwieździe” hiszpańskich mediów rozpoznał pan swojego byłego podopiecznego?
– Tak, ten zakrwawiony facet zatrzymany podczas zadym z madrycką policją przed meczem Legii to „Czerwus”, Tomasz Cz. W latach 90. służył nam za mięso armatnie. Kiedy było trzeba wymusić haracze, kogoś pobić czy urwać mu ucho, to wysyłało się takich ludzi. „Czerwus” i jego kumpel „Pałka”, który kiedyś był jednym z „kapitanów” „Rympałka”, trzęsą teraz Legią. Pół biedy, że kibolami, ale wygląda na to, że oni teraz trzęsą nawet ludźmi z kierownictwa klubu, zastraszając ich. I nie dziwię się, że jeden z nich oświadczył, że „boi się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny”.

To fragment oświadczenia Dariusza Mioduskiego. Jeżeli jest zastraszany, to powinien pójść na policję, a nie wydawać oświadczenia?
– Moim zdaniem ma rację, że się boi, bo to przecież dzikusy! Niektórzy z nich to są gorsze mendy, niż my byliśmy przed laty! Przecież tacy ludzie mogą uznać, że może warto rodzinę Mioduskiego postraszyć. Ma udawać, że nie czuje takiego zagrożenia?

OK, ale z czego to zagrożenie wynika? Ma się czuć zagrożony, bo się poróżnił z prezesem Leśnodorskim?
– Może czuć się zagrożony, bo ci bandyci uważają Leśnodorskiego za „swojego”, za kolegę, nawet jeżeli ich kolegą nie jest. Wystarczy, że taki idiota jeden z drugim może uznać, że warto Mioduskiego i jego rodzinę przycisnąć. To będzie dla nich honor, bo będą grypsować, będą się z tym obnosić, że siedzieli „za Legię”, że zrobili to dla klubu! Przecież „Czerwus” chwalił się Hiszpanom, że w Polsce miał 17-letni wyrok, to nie przestraszyło go kilka dni w hiszpańskim więzieniu.

 

Cały wywiad znajdziecie w SE.pl

Incoming search terms:

Komentarz

komentarz

Comments are closed.