Sandecja – Partizan Bardejov 4-1 (2-0), sparing

Sandecja - Partizan Bardejov 4-1

W meczu sparingowym rozegranym dzisiaj w Biegonicach Sandecja wygrała z Partizánem Bardejov – piątą drużyną drugiej ligi słowackiej 4-1 (2-0). W 48. minucie Andrély Makela (Partizán) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Radliński obronił).
Sandecja Nowy Sącz 4-1 Partizán Bardejov
Bartłomiej Dudzic 8, Maciej Małkowski 21, 51 (k), Hubert Maślanka 82 – Andrély Makela 48

Sandecja Nowy Sącz:
(I połowa) Łukasz Radliński – Adrian Danek, Dawid Szufryn, Peter Bašista (40 Michal Piter-Bučko), Kamil Słaby – Bartłomiej Dudzic, Grzegorz Baran, Michał Gałecki, Maciej Małkowski – Filip Piszczek, Dawid Janczyk.
(II połowa) Łukasz Radliński (69 Julian Grzegorczyk) – Mateusz Bartków, Michal Piter-Bučko, Michał Szeliga, Kamil Słaby (58 Kacper Smoleń) – Bartłomiej Dudzic (69 Nikodem Gniecki), Michał Gałecki (63 Jakub Więcławek), Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski (69 Hubert Maślanka) – Sebastian Leszczak, Maciej Korzym.

sędziował: Robert Budnik (Nowy Sącz).