Pogoń Siedlce zgłosiła do rozgrywek Piotra Krawczyka. Mecz z Gorzowem w telewizji NOVA

Pogoń Siedlce zgłosiła do rozgrywek Piotra Krawczyka

 

Piotr Krawczyk powrócił z wypożyczenia do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i został dziś zgłoszony do rozgrywek I ligi w barwach Pogoni. Wszystko więc wskazuje na to, że zawodnik będzie mógł wystąpić także w jutrzejszym meczu ze Stilonem Gorzów Wielkopolski.

21-letni napastnik wiosną na trzecioligowych boiskach pojawił się 17 razy i strzelił cztery gole. Krawczyk trenował już z pierwszą drużyną na zgrupowaniu w Białej Podlaskiej oraz wystąpił w sparingach biało-niebieskich.

 

źródło: siedleckapogon.pl / 90minut.pl

zdjęcie: Michał Głódź

stilon-pogon-tv-siedleckapogon

 

 

Jutrzejszy mecz rundy wstępnej Pucharu Polski pomiędzy Stilonem Gorzów Wielkopolski a Pogonią Siedlce będzie można obejrzeć w telewizji internetowej – NOVA.

Telewizja NOVA przeprowadzi w ten weekend dwie transmisje na żywo. Jedną z nich będzie mecz Pogoni ze Stilonem. Koszt obejrzenia spotkania to 8 zł przy płatności online lub 12,30 zł z VAT przy płatnościSMS. Początek transmisji: sobota, 16 lipca, godz. 17:55.

Transmisja zrealizowana zostanie w formule pay-per-view w jakości Full HD, z wykorzystaniem dwóch kamer. O komentarz zadba doświadczony komentator piłkarski, Łukasz Klufczyński.

Więcej informacji na stronie internetowej telewizji NOVA.

 

źródło: siedleckapogon.pl

zdjęcie: Telewizja NOVA

Komentarz

komentarz

Comments are closed.