Olimpia Grudziądz pokonała Chrobrego Głogów 2:1

W pierwszym meczu 3. kolejki I ligi Olimpia Grudziądz pokonała Chrobrego Głogów 2:1. To było dopiero 3 zwycięstwo grudziądzan w bieżącym sezonie na własnym stadionie.

Olimpia – Chrobry 2:1 (0:0) Bramki:Angielski (56), Kaczmarek (77) – Bednarski (87).

OLIMPIA: Wrąbel – Bielawski, Kasperkiewicz, Malec, Woźniak – Kłus – Kaczmarek, Kurowski, Smoliński (79. Wolski), Banasiak (71. Ciechanowski) – Angielski (89. Trzepacz).

CHROBRY: Janicki – Ilków-Gołąb, Murawski (81. Bednarski), Kwiecień, Danielak, B. Machaj (58. Kościelniak), Bonecki, M. Machaj, Kona, Szczepaniak (69. Michalec), Wojciechowski. Żółte kartki: Kasperkiewicz, Kłus – Kwiecień, Danielak, Bonecki. S

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin).

©Piotr Bilski
©Piotr Bilski

W pierwszym składzie Olimpii były dwie zmiany w składzie w porównaniu z poprzednim meczem i obie w bloku defensywnym. Na prawej stronie zamiast Damiana Ciechanowskiego grał Adrian Bielawski, a na stoperze zamiast Matica Żitko zagrał Arkadiusz Kasperkiewicz przesunięty z pozycji defensywnego pomocnika.

W końcówce doszło do sporych emocji. Trzy minuty przed końcem kontaktową bramkę w zamieszaniu podbramkowym zdobył Michał Bednarski. Goście rzucili się do szaleńczych ataków, ale miejscowi skutecznie się bronili i zainkasowali komplet punktów.

Czytaj więcej: http://www.pomorska.pl/sport/pilka-nozna/olimpia-grudziadz/a/olimpia-grudziadz-pokonala-chrobrego-glogow-21,10743048/

Komentarz

komentarz

Comments are closed.