MKS Kluczbork gotów do obozu. Jest lista uczestników

MKS Kluczbork gotów do obozu. Jest lista uczestników

 

Kolejny tydzień okresu przygotowawczego do nowego sezonu biało-niebiescy rozpoczną od zajęć na siłowni. Po nich, o godzinie 12.15, nastąpi wyjazd na tygodniowe zgrupowanie treningowo-szkoleniowe.

 

Na liście obozowej znalazło się 21 zawodników i do Zdziechowic pojadą (alfabetycznie):

Bartosz Brodziński, Robert Brzęczek, Sebastian Deja, Łukasz Ganowicz, Paweł Gierak, Patryk Gondek, Michał Kojder, Maciej Kowalczyk, Paweł Kubiak, Radosław Kursa, Piotr Kwaśniewski, Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Bartłomiej Olszewski, Adam Orłowicz, Oskar Pogorzelec, Krystian Sanocki, Jakub Skoczylas, Tomasz Swędrowski, Michał Szewczyk i Grzegorz Wnuk.

 

 

 

Zgrupowanie odbędzie się w dniach 11 – 16 lipca. Stamtąd biało-niebiescy wrócą do Kluczborka i po wspólnym obiedzie udadzą się do Kalisza, na pucharowe zawody rundy wstępnej z miejscowym KKS-em 1925. Ten mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, o godzinie 17.00.

 

W trakcie obozu nasi chłopcy trenować będą głównie na trawie. W planie znalazł się także jeden trening w salce do ćwiczeń, pomyślano także o integracyjnym ognisku. Zdjęcie: Trenerski duet Mirosław Dymek (z prawej) i Ernest Konon. To oni kleić będą „ciasto” na nowy sezon w 1 lidze.

(http://mkskluczbork.pl)

Komentarz

komentarz

Comments are closed.