Miedź Legnica tylko remisuje z Olimpią Grudziądz

Miedź tylko remisuje z Olimpią Grudziądz

Foto: Piotr Florek (lca.pl)

 

W porównaniu z poprzednim spotkaniem z MKS-em Kluczbork szkoleniowiec Miedzi Ryszard Tarasiewicz dokonał jednej zmiany w składzie. Miejsce Huntera Gorskie na lewej obronie zajął powracający po kontuzji Keon Daniel.

W pierwszej połowie na stadionie przy Orła Białego wiało nudą. Żadna z obu ekip nie stworzyła sobie żadnej dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. Warta odnotowania była sytuacja z 11 min., kiedy to dwukrotnie Miedź sprawdziła Jakuba Wrąbla.

Najpierw golkiper z Grudziądza obronił strzał Paula Batina, a chwilę później uderzenie Oskara Martina minimalnie minęło bramkę gości. Ponadto swojej szansy szukał Petteri Forsell, ale potężny strzał Fina był również niecelny.

Po przerwie na pierwszy celny strzał Miedzi trzeba było czekać do 62 min., kiedy to wprowadzony chwilę wcześniej Jakub Chrzanowski mocnym strzałem z ostrego kąta starał się zaskoczyć Wrąbla. W 84 minucie zespół Ryszarda Tarasiewicza był najbliżej zdobycia upragnionego gola.

Po dośrodkowaniu Forsella i główce Batina w pięknym stylu Wrąbel uchronił Olimpię przed utratą bramki. Chwilę później Grzegorz Bartczak wpakował futbolówkę do siatki po strzale Forsella, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną pilkarza Miedzi.

Dla Olimpii był to pierwszy punkt w tym sezonie. Ekipa z Grudziądza rozgrywki rozpoczęła od dwóch porażek. Za tydzień Miedź zagra na wyjeździe z Bytovią Bytów.

 

Miedź LegnicaOlimpia Grudziądz 0:0

Miedź Legnica: Kapsa – Daniel, Stasiak, Midzierski, Bartczak Ż – Martin (59 Chrzanowski Ż), Rasak Ż, Garguła (67 Łuszkiewicz), Forsell, Bartkowiak – Batin.

Olimpia Grudziądz: Wrąbel – Ciechanowski, Zitko Ż, Malec Ż, Woźniak – Kłus, Kaczmarek, Łukowski (63 Angielski), Michalik, Kasperkiewicz Ż (90 Klemenz) – Kurowski (77 Nildo).

Autor: AC(lca.pl)
http://sport.lca.pl/legnica,news,60533,Miedz_tylko_remisuje_z_Olimpia_Grudziadz.html

 

Komentarz

komentarz

Comments are closed.