W Legnicy promocja biletowa na mecz z GKS Katowice

miedz legnica gks katowice

 

W środę 7 września w Strefie Miedzi w Galerii Piastów ruszy przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi z GKS Katowice (sobota, 17 września, godz. 18.00). Wprowadzamy wyjątkową promocję – bilet na trybunę C w przedsprzedaży za jedyne 5 złotych oraz bilet szkolny na trybunę B za złotówkę!

 

– Proszę kibiców o doping i trochę cierpliwości w czasie meczu. Ręczę za zawodników, że dają z siebie wszystko – mówił niedawno trener Ryszard Tarasiewicz. W odpowiedzi na ten apel klub na mecz z GKS Katowice wprowadza specjalną promocję dla fanatyków – bilet na trybunę C w przedsprzedaży kosztuje jedynie 5 złotych! Przedsprzedaż potrwa przez 10 dni – od 7 do 16 września i będzie prowadzona w Strefie Miedzi na I piętrze Galerii Piastów, obok kina Helios. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Na mecz z GKS dla uczniów na trybunę B mamy bilet za 1 zł, który można nabyć za okazaniem legitymacji szkolnej. Dodatkowo przypominamy, że grupy zorganizowane ze szkół wchodzą na mecz z GKS Katowice za darmo, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia grupy na adres: biuro@miedzlegnica.eu Najliczniej reprezentowaną szkołę odwiedzą zawodnicy Miedzi!

CENNIK BILETÓW NA MECZ MIEDZI Z GKS KATOWICE:
(start sprzedaży od 7 września w Strefie Miedzi)

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A: 18 zł
Trybuna B: 13 zł
Trybuna B – szkolny: 1 zł
Trybuna C: 5 zł
Sektor rodzinny: 20 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A: 23 zł
Trybuna B: 18 zł
Trybuna B – dziecko: 1 zł
Trybuna C: 18 zł
Sektor rodzinny: 25 zł

zródło: miedzlegnica.eu

Komentarz

komentarz

Comments are closed.