Kibicuj z forBET i wygraj oprawę meczową dla swojego klubu

Wypełnij ankietę w iForbet,zagłosuj na klub i pomóż wygrać oprawę wartą 7000zł dla swojej drużyny! #KibicujZforbet

 

Kibice są jednym z najważniejszych elementów każdego wydarzenia sportowego. Ich żywiołowy doping i barwne oprawy są fantastycznym dopełnieniem sportowych emocji. Doceniając wkład kibiców w budowanie wspaniałej atmosfery na meczach PlusLigi Forbet chce wyróżnić tych najaktywniejszych. Akcja „Kibicuj z forBET” ma na celu wyłonienie drużyny PlusLigi, która ma najwięcej aktywnych kibiców.

kibicuj-z-forbet-i-wtgraj-oprawe-meczowa-dla-swojego-klubu

Wy głosujecie na swój klub, a my przeznaczamy 7.000 zł na kibicowską oprawę dla fanów zwycięskiej drużyny!

Uroczyste przekazanie nagrody nastąpi w trakcie finału Pucharu Polski w styczniu 2017 roku. Pokażcie całej Polsce, że to właśnie Wasz klub ma najlepszych kibiców!

By móc wygrać dla swojego klubu oprawę meczową, wystarczy zagłosować w specjalnej ankiecie, w której trzeba także określić swoją przynależność klubową. Zwycięży ten klub, którego kibice oddadzą największą liczbę głosów. Akcja trwa od 1 do 29 grudnia 2016 roku, ogłoszenie zwycięzcy nastąpi 30 grudnia.

W akcji mogą wziąć tylko osoby pełnoletnie. Prowadzona będzie wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej Organizatora. Udział w akcji polega na oddaniu za pośrednictwem strony www głosu na jeden z klubów biorących udział w siatkarskiej PlusLidze w sezonie 2016/2017.

Każdy uczestnik akcji może oddać jeden głos na jeden klub biorący udział w rozgrywkach PlusLigi w sezonie rozgrywkowym 2016/2017.  O wynikach akcji Organizator poinformuje na stronie internetowej. Informacje o wynikach zostaną przekazane PLPS, która poinformuje o rozstrzygnięciach na stronie www.plusliga.pl.

Przekazanie oprawy meczowej kibicom przez PLPS odbędzie się w czasie turnieju finałowego Pucharu Polski (14-15 styczeń 2017).

Czy wygra ktoś z potentatów PlusLigi? A może to fani tych mniejszych zespołów postanowią utrzeć nosa wielkim i wygrać na kibicowskim polu. My już nie możemy się doczekać meczów ze zwycięską oprawą. Tylko od Was i Waszej fantazji będzie zależało to jak wykorzystacie wygrane 7.000 zł!

Nie czekaj! Zagłosuj na swój klub i pomóż w wygranej!

PlusLiga 2016/2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 🔳  
Asseco Resovia 🔲  
PGE Skra Bełchatów 🔲  
Lotos Trefl Gdańsk 🔲
MKS Cuprum Lubin 🔲
Cerrad Czarni Radom 🔲
Jastrzębski Węgiel 🔲
AZS Politechnika Warszawska 🔲
Łuczniczka Bydgoszcz 🔲
Indykpol AZS Olsztyn 🔲
AZS Częstochowa 🔲
BBTS Bielsko-Biała 🔲
Effector Kielce 🔲
MKS Będzin 🔲
  Beniaminek I ligi  
GKS Katowice 🔲
Espadon Szczecin 🔲

Incoming search terms:

Komentarz

komentarz

Comments are closed.