Jarosław Sokołowski ps. „Masa” o kibolach Legii Warszawa

Były gangster opublikował na swoim fanpage’u chyba najpopularniejszą fotografię z zamieszek w Madrycie z udziałem kibiców Legii. W ciągu ostatnich kilku dni podbiła ona bowiem media społecznościowe. Widać na niej zakrwawionego mężczyznę, fana warszawskiej drużyny, który stoi na przeciwko policjantów. Okazuje się, że jest on znajomym „Masy”:

„Czerwus” , moje mięso armatnie w latach 90-tych. Dzisiaj pupilek i kolega prezesa Legii, ale również członek teddy boys 95! Dzięki przyjaźni z prezesem klubu, ma kartę upoważniającą do wejścia w miejsce niedostępne dla innych! Podróżuje również tym samym samolotem co piłkarze i prezes! Potem oczywiście idzie do swoich ziomków dymić i wszczynać awantury! Na zdjęciu w akcji z Hiszpańską policją, której się chwalił (podczas zatrzymania) swoim 17 letnim wyrokiem w więzieniach PL! Widząc hipokryzję włodarzy Legii, którzy płaczą w tv narzekając na kiboli, po prosty chce mi się rzygnąć! – napisał Jarosław Sokołowski ps. „Masa” na swoim FanPage  (lub web.archive.org )

________________________________________________________

AKTUALIZACJA: 

Komunikat Legii Warszawa (zródło: Legia.com)

W związku z pojawiającymi się w mediach pomówieniami formułowanymi przez osobę ze świata przestępczego, informujemy że:

1. Osoba wskazana na krążącym po Internecie zdjęciu jest obecnie ukarana przez Zarząd Legii Warszawa dwuletnim klubowym zakazem stadionowym i nie ma wstępu na Łazienkowską 3.
2. Osobie tej nigdy nie wydano identyfikatora klubowego umożliwiającego wstęp do stref stadionu nieodstępnych dla publiczności.
3. Osoba ta, ze względu na ciążący na niej wspomniany klubowy zakaz stadionowy, nie miała możliwości zakupu biletu na wyjazdowy mecz z Realem w Madrycie, a do Hiszpanii dostała się na własną rękę.
4. Od 1 sierpnia 2016 roku w Klubie obowiązują nowe zasady przelotów na mecze europejskich pucharów, zgodnie z którymi samolotami czarterowanymi przez Legię Warszawa podróżują wyłącznie drużyny wraz ze sztabami, pracownicy Klubu, przedstawiciele sponsorów i partnerów oraz zaproszeni goście.
5. Wcześniej pula niewykorzystanych miejsc w czarterowanych samolotach bywała sprzedawana przedstawicielom Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.

Ponawiające się pomówienia traktujemy jako kolejną próbę dyskredytacji obecnych władz Legii Warszawa. Informujemy, że wobec osób rozpowszechniających jakiekolwiek nieprawdziwe informacje w tym zakresie Klub niezwłocznie wystąpi na drogę sądową.

komunikat-legii-warszawa-w-sprawie-masy

_________________________________________________________

FORBET to nowy,legalny bukmacher. Odbierz darmowe 20 zł

 

„Spędziłem 17 lat w polskich więzieniach, więc mam gdzieś, że posiedzę kilka dni w waszym” – Tomasz C. (Teddy Boys ’95, Legia) dla dziennika Marca.

tomasz-czerwinski-teddy-boys-95-legia

W piątek wielu hiszpańskich dziennikarzy krytykowało czwartkową decyzję sądu w sprawie zwolnienia z aresztu fanów warszawskiej Legii. Ujawniono, że wśród wypuszczonych na wolność jest groźny kibic, który przesiedział  w polskim więzieniu 17 lat. – Sytuacja jest bardzo dziwna. On i jego koledzy są na wolności bez dokumentów i nikt nie gwarantuje, że nie dopuszczą się kolejnych wykroczeń – stwierdzili dziennikarze hiszpańskiej telewizji LaSexta.

Zródło: Facebook.com

2016-10-22_123216

 

Krzysztof Stanowski na TwitterzeTotalną bzdurę napisał „Masa”. Kibic ze zdjęcia w Madrycie ma zakaz stadionowy na Legię, wydany po meczu z Borussią.Wiem też, że do tej pory dokopano się jednego wyjazdu, na który poleciał samolotem (bo kupił sobie bilet, każdy mógł) – do Aktobe.

krzysztof-stanowski-na-twitterze-o-masie

 

Jarosław Sokołowski, pseud. Masa (ur. 1962 roku w Pruszkowie) – polski przestępca, obecnie świadek koronny, zajmujący niegdyś wysoką pozycję w tzw. gangu pruszkowskim; zwany Masą ze względu na dużą masę ciała.

Został zatrzymany przez policję 30 grudnia 1999 roku pod zarzutem wymuszenia rozbójniczego. W połowie czerwca 2000 roku, po pięciu miesiącach wyszedł z aresztu i zaczął współpracować z prokuraturą. Sąd, w toczącym się na Bemowie w Warszawie (we wrześniu 2002 roku) procesie gangu pruszkowskiego nadał mu status świadka koronnego. Po jego zeznaniach dokonano aresztowania członków tzw. zarządu Pruszkowa. – zródło: Wikipedia.pl

polish-ultra-still-roaming-the-streets-of-madrid

Incoming search terms:

Komentarz

komentarz

Comments are closed.