Gwiazdy I ligi Polskiej, którzy mają szanse gry w Ekstraklasie

1 liga Polska wbrew wszelkim opinią, to bardzo mocne zaplecze ekstraklasy, w którym można znaleźć wielu młodych piłkarzy mających olbrzymie szanse gry w czołowych polskich drużynach. Bardzo wielu piłkarzy prezentuje taki poziom, który już teraz pozwoliłby im konkurować z najlepszymi piłkarzami Ekstraklasy.

Największe gwiazdy po jesiennej rundzie

Na zapleczu ekstraklasy po jesiennej rundzie na szczególną uwagę zasługuje Julien Tadrowski, który według wielu fachowców jest najciekawszym talentem, który pojawia się regularnie na pierwszoligowych boiskach. Julien Tadrowski to boczny obrońca Arki Gdynia, który przez wiele lat przebywał we Francji i doświadczenie zdobywał w w juniorach Lille. Bardzo wielu specjalistów od piłki nożnej przyrównuje Juliena Tadrowskiego do pomocnika Roya Keane, czyli jednego z największych legend Manchesteru United.

 

Na zapleczu ekstraklasy wyróżnia się również stoper Michał Nalepa, który gra w Niecieczy i na przestrzeni ostatnich lat zrobił naprawdę olbrzymi postęp. Wielu fachowców uważa, że piłkarz ten swoim nietuzinkowym stylem idealnie pasowałby do Wisły Kraków, która musi mocno przebudować swój skład, aby móc konkurować z najlepszymi zespołami. 1 liga Polska ma jeszcze dwóch bardzo interesujących piłkarzy, a są nimi: Sebastian Zalepa z Floty oraz Łukasz Zejdler z Cracovii, który pomimo olbrzymiej konkurencji w linie pomocy, zdołał sobie wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Pierwszoligowych talentów jest bardzo wiele i co najważniejsze kluby z Ekstraklasy coraz częściej poszukują nowych piłkarzy właśnie w I lidze, a nie za granicą.

Komentarz

komentarz

Comments are closed.