Górale upokorzeni, Kocian zapowiada zmiany

Po najsłabszym występie w sezonie piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała przegrali z Olimpią Grudziądz 0:3. Trener Jan Kocian stwierdził wprost: – Ten zespół trzeba budować od nowa.

– Możemy zagrać brzydko, wepchnąć gola w 90. minucie. Obojętnie, byle w końcu wygrać u siebie – mówił przed spotkaniem z Olimpią trener Jan Kocian. Swoimi słowami niejako zdradził strategię na przerwanie trwającej 224 dni serii meczów Podbeskidzia bez zwycięstwa przed własną publicznością. Jego drużyna zrezygnowała z ładnej dla oka gry i postawiła na proste środki, ale i to nie pomogło. Akcje z pominięciem drugiej linii, długie piłki w kierunku Roberta Demjana i dośrodkowania z bocznych sektorów boiska nie przynosiły żadnych efektów.

 

W pierwszej połowie bielszczanie nie stworzyli sobie ani jednej klarownej okazji do zdobycia bramki i do szatni schodzili przegrywając 0-1. Gościom wystarczył jeden zryw przed przerwą. W odstępie dwóch minut Rafał Leszczyński odbił uderzenia Marcina Smolińskiego i Damiana Michalika, ale przy dokładnym dośrodkowaniu Marcina Kaczmarka i główce Karola Angielskiego był już bez szans. – Olimpia była zdecydowanie lepsza. Przeważała w każdym aspekcie gry – przyznał obrońca gospodarzy, Łukasz Zakrzewski.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/sport/pilka-nozna/a/podbeskidzie-03-olimpia-gorale-upokorzeni-kocian-zapowiada-zmiany,11479664/

Komentarz

komentarz

Comments are closed.