Fortuna oficjalnym bukmacherem GKS Katowice

Dla FORTUNA zakłady bukmacherskie aktywne wspieranie polskiego sportu jest bardzo istotne. Dlatego w też firma może się pochwalić współpracą z tak znakomitymi klubami jak Legia Warszawa,Podbeskidzie Bielsko-Biała i Cracovia, a wcześniej Odra Wodzisław.

W piątek przy Bukowej doszło do podpisania umowy, na mocy której Zakłady Bukmacherskie Fortuna zostały Oficjalnym Bukmacherem GKS-u Katowice.

FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.


Na wspólnym spotkaniu w siedzibie klubu spotkali się przedstawiciele Fortuny: Wiceprezes Zarządu Marzena Kiszło, Marketing Manager Bartłomiej Płoskonka, a także Prezes Stowarzyszania Kibiców GKS-u Katowice Piotr Koszecki. Z ramienia klubu występował Wiceprezes Marcin Janicki. – GKS Katowice jest znanym klubem w całej Polsce, cieszy się dużą renomą. Ma wiernych kibiców, dlatego zdecydowaliśmy się podpisać tę umowę. Wprowadzimy niestandardowe elementy promocji, które jeszcze nie były widziane. Na pewno katowiccy fani z tego skorzystają – wyjaśnia Bartłomiej Płoskonka.

Dzięki wzajemnej współpracy Klub Biznesu GKS Katowice zyskał kolejnego, potężnego sponsora, ale zyskają także kibice. Również Wiceprezes Marcin Janicki podkreśla, że ta wielopłaszczyznowa współpraca będzie korzystna dla wszystkich trzech stron. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania tej umowy. Fortuna to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia tej współpracy bez uwzględnienia w niej kibiców. Pozostaje tylko cieszyć się, że udało się nawiązać współpracę – zapowiada Janicki.

Więcej informacji o szczegółach współpracy można uzyskać w poniższym materiale wideo.

zródło: http://www.gkskatowice.eu/n/fortuna-stawia-na-gks

Komentarz

komentarz

Comments are closed.