ForBet sponsorem piłkarzy ŁKS Łódź. Przed derbami z RTS Widzew

Dyrektor ŁKS Dariusz Lis i prezes łódzkiego klubu Tomasz Salski

podczas wczorajszej konferencji prasowej zaprezentowali nie tylko nowego sponsora –

ForBet, ale także koszulki, w których ŁKS zagra w derbach

Umowa została podpisana na rok, a reklama nowego sponsora znajdzie się na spodenkach piłkarzy łódzkiej drużyny. Obie strony nie ujawniły kwoty, która trafi na konto ŁKS, ale wiadomo, że będzie ona uzależniona od liczby zakładów zawieranych przez kibiców łódzkiej drużyny.

Są to właściwie dwie umowy, bo do jednej będzie wpisana stała kwota, a w drugiej kwota będzie zmienna, zależna od tego, jak wielu kibiców ŁKS zostanie naszymi klientami i jak im będzie szło – mówi Robert Grzeszczyk, prezes firmy Casino Games, która jest właścicielem marki forBET.

 20 PLN na zakłady sportowe zupełnie ZA DARMO. Forbet to LEGALNY bukmacher
W ForBet dostaniesz 20 PLN na grę zupełnie ZA DARMO. Bez ryzyka.

Kibice, którzy będą chcieli zawierać zakłady i jednocześnie wspomagać klub będą musieli zarejestrować się przez link, który zostanie umieszczony na stronie internetowej ŁKS. Obie strony chcą, by współpraca trwała dłużej, niż rok. – Jeśli klub będzie się rozwijał, to chcemy, by umowa była wieloletnia. Zależy nam na tym, by ŁKS się przebijał przez kolejne ligi – dodał Grzeszczyk. – Jeśli o mnie chodzi, to chciałbym, żeby był to związek aż po grób – żartował prezes ŁKS Tomasz Salski, który jest też właścicielem… zakładu pogrzebowego.

forbet-sponsorem-pilkarzy-lks-lodz-przed-derbami-z-rts-widzew

 

Reklamy nowego sponsora znajdą się na spodenkach piłkarzy oraz na stadionie już w trakcie najbliższego meczu z Motorem Lubawa. Z okazji meczu derbowego z Widzewem, który zaplanowany jest na przyszłą niedzielę, firma planuje działania marketingowe. Obecnie w Polsce jest pięciu legalnych bukmacherów, którzy dysponują licencjami wydawanymi przez Ministerstwo Finansów.

forbet-sponsorem-pilkarzy-lks-lodz

 

Sponsor ŁKS jest spośród nich najmłodszy, bo swoją działalność rozpoczął w lipcu. ŁKS jest pierwszym klubem, z którym firma podpisała umowę sponsorką, ale wśród jej partnerów jest też siatkarska PlusLiga. Ciekawe, jakie forBET ustali kursy na mecz ŁKS – Widzew i kto, według sponsora ŁKS, będzie faworytem tego meczu. – Ciekawe jest też to, że miesiąc temu dostaliśmy pismo od Urzędu Celnego, by uważać na firmy bukmacherskie i umowy z nimi, jakby wiedzieli o rozmowach – dodał Salski. W tym przypadku nie ma jednak mowy o złamaniu prawa.

Komentarz

komentarz

Comments are closed.