Drutex-Bytovia Bytów przegrała z Pogonią Siedlce

Piłkarze Druteksu-Bytovii przegrali w Siedlcach z tamtejszą Pogonią 0:1. To trzecia w tym sezonie porażka bytowian i trzeci kolejny mecz bez zwycięstwa w lidze.

Początek meczu był ciekawy, obydwie drużyny były aktywne i starały się narzucić przeciwnikowi swój styl gry. Pierwszą groźną sytuację stworzyli sobie piłkarze Pogoni, kiedy to w 7. minucie Daniel Gołębiewski trafił w słupek. Z czasem to bytowianie zaczęli sprawiać nieco lepsze wrażenie. Dobrze operowali piłką, jednak nie stwarzali sobie dogodnych okazji do zdobycia bramki. Podobnie zresztą było po stronie gospodarzy i po niezłym początku spotkania tempo „siadło”. Do przerwy wynik był bezbramkowy.