Druga z rzędu porażka GieKSy. Wigry znów za silne

Piłkarze GKS Katowice doznali drugiej z rzędu ligowej porażki. Po przegranej przed tygodniem z Bytovią dziś podopieczni Jerzego Brzęczka przegrali na wyjeździe z Wigrami. Drużyna z Suwałk to dla GieKSy bardzo niewdzięczny rywal, bo przegrała z nią w tym sezonie już po raz drugi.

 

Mecz w Suwałkach, mimo że toczył się w strugach deszczu, był ciekawym widowiskiem. Pierwsi dobrą okazję mieli goście, ale Łukasz Pielorz z 2 m nie potrafił wepchnąć piłki do siatki. Jego strzał na linii bramkowej wybił wślizgiem Kamil Zapolnik. Wigry objęły prowadzenie w 22 min. Rafał Augustyniak obsłużył prostopadłym podaniem Zapolnika, a ten wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i spokojnie pokonał Mateusza Abramowicza. Odpowiedź GieKSy była jednak natychmiastowa. Już 2 minuty później na strzał zza linii pola karnego zdecydował się Paweł Szołtys i piłka tuż przy słupku wpadła do bramki Wigier.

 

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/sport/a/i-liga-wigry-suwalki-gks-katowice-32-druga-z-rzedu-porazka-gieksy-wigry-znow-za-silne,11479520/

Incoming search terms:

Komentarz

komentarz

Comments are closed.