Chrobry Głogów – Podbeskidzie 0:2. Górale znów na szczycie

Chrobry Głogów - Podbeskidzie 0 2 Górale znów na szczycie

Podbeskidzie Bielsko-Biała bez większego problemu wygrało w Głogowie i prowadzi w tabeli pierwszej ligi. Górale w czterech meczach zdobyli dziesięć punktów.

W 13 minucie meczu Łukasz Sierpina wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę Robertowi Demjanowi. Były król strzelców ekstraklasy w tym sezonie znów nie ma problemów z wykańczaniem takich akcji i dzięki temu Podbeskidzie objęło prowadzenie na boisku zamykającego tabelę Chrobrego Głogów. Prowadzeni przez Dariusza Dźwigałę bielszczanie, którzy w przeciwieństwie do kilku innych klubów przed rozpoczęciem rozgrywek nie rozgłaszali chęci awansu, imponują konsekwencją. Po kolejnych dwunastu minutach było już 2:0 – tym razem Damian Chmiel pokonał Karola Szymańskiego w sytuacji sam na sam.