Bonus 800 PLN – nowa promocja w Bet-At-Home

Nie przegap najnowszej oferty Bet-At-Home!

 

Dowiedz się, jak to działa. W bet-at-home fani sportu mają jeszcze więcej korzyści. Każdemu ekspertowi sportowemu dajemy w prezencie do 800 PLN tak po prostu! Skorzystaj z tej oferty już teraz. Obowiązuje ona tylko do 13 lutego!

 

W ten prosty sposób odbierzesz bonus:

 1. Zaloguj się i doładuj konto gracza.
 2. W zarządzaniu kontem kliknij „Skorzystaj z bonusu”.
 3. Wpisz kod bonusu BET17 – gotowe!
 4. Następnie 50 % wpłaconych na konto gracza środków (do kwoty 800 PLN) zostanie natychmiast dopisanych do Twojego konta gracza.

Mam nadzieję, że skorzystasz z tej niesamowitej promocji!
Skorzystaj z możliwości pozostawienia komentarza lub wyślij wiadomość e-mail na adres
service.pl@bet-at-home.com. Nasi konsultanci udzielą Ci dalszych informacji.

 

Regulamin promocji

 1. Oferta bonusu jest ważna od 26.01.2017 (12:00 godz. CET) do 13.02.2017 (12:00 godz. CET).
 2. Kod bonusu to „BET17” i musi zostać wpisany najpóźniej do 13.02.2017 (12:00 godz. CET) w zarządzaniu kontem w zakładce „Skorzystaj z bonusu”. Po upływie tego czasu skorzystanie z promocji nie jest już możliwe.
 3. Maksymalna kwota bonusu wynosi 800 PLN. Przy wpłacie powyżej 1600 PLN bet-at-home.com dopisze do konta gracza w formie bonusu 800 PLN.
 4. Jeśli w momencie realizacji aktywny jest jakiś bonus, to nowy bonus zostanie przesunięty do kolejki. Każdy następny bonus może zostać aktywowany w zakładce „Moje promocje”, gdy obecnie aktywny bonus zostanie obrócony zgodnie z warunkami obrotu lub środki z bonusu zostaną w całości wykorzystane. Bonus musi zostać aktywowany w ciągu 90 dni od momentu realizacji.
 5. Kwota bonusu zależy od wysokości środków w momencie aktywacji. Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych w obowiązującym terminie do momentu realizacji kodu bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
 6. Aby wypłata z konta gracza była możliwa, wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy obrócić trzykrotnie (3x) po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 90 dni od momentu aktywacji. Zakłady systemowe oraz wielokrotne nie są wliczane do obrotu. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 800 PLN, muszą dokonać obrotu na łączną sumę 7200 PLN. W przypadku niespełnienia warunków obrotu bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu wraz z wygranymi uzyskanymi dzięki niemu.
 7. Bonus może zostać obrócony jedynie za pomocą „Środków związanych bonusem” oraz „Środków bonusowych”.
 8. Zakłady, które zostały postawione z innych środków nie zostaną zaliczone do obrotu.
 9. Jeśli rozliczenie zakładów nastąpi po anulowaniu bonusu lub po upływie czasu na jego obrót, to dopisane zostaną jedynie wygrane osiągnięte za pomocą „Środków związanych bonusem”. Wygrane, które zostały osiągnięte za pomocą „Środków bonusowych” zostaną anulowane.
 10. Oferta bonusu przeznaczona jest wyłącznie dla Ciebie. Bonus może zostać wykorzystany na zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz zakłady wirtualne. Pozostałe produkty bet-at-home.com są wyłączone z oferty.
 11. Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez gracza regulaminu promocji, jak również ogólnych warunków handlowych bet-at-home, dostępnych na Bet-at-home. bet-AT-home zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i według własnego uznania.

Komentarz

komentarz

Comments are closed.