Apel GLKS Dąbrowianka Dąbrowice o wsparcie finansowe

Na prośbę jednego z naszych czytelników zamieszczamy apel Dąbrowianki Dąbrowice.

GLKS „Dąbrowianka” to blisko 40 zawodników w drużynie seniorskiej pochodzących głównie z Dąbrowic k/Kutna,grającą w ramach rozgrywek Łódzkigo Związku Piłki Nożnej

 

 

 

Gminny Ludowy Klub Sportowy
„DĄBROWIANKA”
ul Kościuszki 19
99-352 Dąbrowice
POLSKA
Prezes tel: 785775098
V-ce Prezes tel: 781730346
Konto :Bank Spółdzielczy w Krośniewicach
Oddział Dąbrowice

12 9023 0006 0130 1355 2000 0010

GLKS „DĄBROWIANKA” Dąbrowice to klub z dużymi tradycjami, sięgającymi 1962 roku. Tak więc w tym roku klub obchodzi jubileusz 55-lecia. Obecnie GLKS „Dąbrowianka” to blisko 40 zawodników w drużynie seniorskiej pochodzących głównie z Dąbrowic k/Kutna. Jesteśmy drużyną amatorską grającą w ramach rozgrywek Łódzkigo Związku Piłki Nożnej.

Roczne koszty działalności klubu kształtują się na poziomie 25.000 zł. (6000 EUR). Na koszty składają się składki związkowe, wynagrodzenie sędziów, dojazdy na mecze, zakup niezbędnego sprzętu, strojów, piłek.

Niestety, nowe Władze Urzędu Gminy Dąbrowice od 2017 roku przestały nas finansować a składki piłkarzy, kibiców i sympatyków drużyny to zaledwie ułamek potrzeb na utrzymanie klubu.

Niestety, jeśli klubowi nie uda się pozyskać innego źródła finansowania, będzie zmuszony po tej rundzie wycofać zespół z rozgrywek.
Dlatego Klub
GLKS „DĄBROWIANKA” Dąbrowice zwraca się z prośbą o jakiekolwiek wsparcie w postaci wpłaty gotówki bądź zakupu niezbędnego sprzętu .

Wszyscy będziemy walczyć do samego końca o to, by nasz Klub mógł dalej istnieć. Bez wsparcia dobroczyńców ten cel jest jednak niemożliwy do zrealizowania. Jeśli i Ty w to wierzysz i chcesz pomóc, dołóż swoją cegiełkę.
Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek czasami na boiskach właśnie takich klubów jak nasz. Stwarzając warunki do uprawiania sportu młodzieży, która corocznie zaczyna swoją piłkarską zabawę w naszym klubie mamy wpływ na ich rozwój sportowy.

W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

  • Ekspozycję logo firmy oraz promocję na oficjalnej stronie klubu: www.facebook.com/glksdabrowice

  • ekspozycję logo firmy na plakacie przedmeczowym

  • ekspozycję logo firmy na koszulkach

  • ekspozycję logo firmy na banerze reklamowym

  • możliwość wykorzystania naszej drużyny w celu skutecznego promowania współpracujących z nami podmiotów

  • nazwanie turnieju imieniem firmy (przy organizacji turnieju)

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Klubu

Komentarz

komentarz

Comments are closed.