14-krotny reprezentant Polski Paweł Golański podpisał kontrakt Chojniczanką Chojnice

Po półrocznej przerwie Paweł Golański wraca na boisko. 14-krotny reprezentant Polski,wychowanek ŁKS Łódź,który ma za sobą występy m.in. w Legii Warszawa,Koronie Kielce i Steaua Bukareszt podpisał kontrakt z I-ligową Chojniczanką Chojnice, by w jej barwach powalczyć o awans na najwyższy szczebel rozgrywek. 

Właśnie wizja gry o awans skusiła Pana, by podpisać umowę z Chojniczanką? Podczas kariery raczej nie zapuszczał się Pan w północne rejony kraju.

Miałem też zapytania z innych klubów I ligi, ale stwierdziłem, że Chojniczanka będzie najlepszym wyborem. To zespół, w którym mam wielu kolegów, byłem z nimi w kontakcie. Wiedziałem doskonale, jaka atmosfera panuje w szatni. To też na pewno mnie skusiło, chłopaki mieli z tym coś wspólnego. Jest okazja, aby zrobić coś dla historii klubu i miasta, więc warto spróbować.

Czego się Pan najbardziej obawia po takiej pauzie?

Powiem szczerze, że obaw nie mam. Jestem doświadczonym zawodnikiem, trochę minut na boisku spędziłem. Najważniejsze będzie dobre przygotowanie i dopisujące zdrowie – to jest klucz do pozytywnych występów, a o resztę jestem spokojny. Na pewno zrobię wszystko, by pomóc drużynie w walce o awans do LOTTO Ekstraklasy. Trzeba zdać sobie sprawę, że w tym roku jest ogromna szansa, by osiągnąć ten cel. Musimy dać z siebie maksimum, by znaleźć się w piłkarskiej elicie.

 

Cały wywiad na stronie Łączy Nas Piłka

Incoming search terms:

Komentarz

komentarz

Comments are closed.